Casa Riel Villa
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i Casa Riel Villa Berdier kan du besöka FC Belgrano, som ligger cirka 4 km bort. Den här villan har en parkering och en terrass med utsikt över trädgården.
Denna villa erbjuder också utsikt över trädgården.
Det finns matplats och utomhusmatplats, tillsammans med vattenkokare, kylskåp och köksredskap.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Terrass
- Matbord
- LCD-TV
- Heltäckningsmatta
Hotellregler
Incheckning: från 15:00 till 18:00
Utcheckning: från 08:00 till 11:00
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Casa Riel Villa?
Ja, Casa Riel Villa erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Riel Villa?
Ett kök finns på Casa Riel Villa. - ❓
Tillåter Casa Riel Villa husdjur?
Casa Riel Villa tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en trädgård tillgänglig i semesterbostaden?
Gästerna i semesterbostaden kan njuta av en privat trädgård som erbjuder ett brett utbud av bekvämligheter, till exempel balkong.